STRONA GŁÓWNA
 Aktualności
 O GCI
 Regulamin GCI
 Zasady działania GCI
 Realizowane usługi
 Warsztaty w GCI
 Kiosk z pracą
 Nasza biblioteka
 ABC Bezrobotnego
 ABC Przedsiębiorcy
 ABC Absolwenta
 GCI w Małopolsce
 Wykaz szkół wyższych
 Linki: Rynek pracy
 Linki: Przedsiębiorczość
 Linki: Edukacja
 Linki: Kupię/Sprzedam
 Linki: Polska & UE
 Linki: Turystyka
 Nasze miasto
 Serwis prasowy
 Archiwum
 Kontakt
 • Kiosk z pracą

  Kiosk z pracą

  Internetowy "Kiosk z pracą" jest aplikacją internetową wspomagającą poszukiwanie pracy. Administrowaniem i uaktualnianiem serwisu zajmują się pracownicy Gminnego Centrum Informacji Miasta Grybowa.

       "Kiosk z pracą" składa się z trzech modułów:

  • ogłoszenia,

  • baza osób poszukujących pracy,

  • materiały wspomagające poszukiwanie pracy.

       Moduł Poszukujący pracy pozwala na zaznajomienie się z dostępnymi ofertami pracy zamieszczonymi przez pracodawców. W tym celu Kiosk z pracą został wyposażony w specjalną wyszukiwarkę, pozwalającą określić słowo kluczowe, branżę bądź formę zatrudnienia, według których ma być przeszukiwana baza.

      Ponadto poszukujący pracy może również dokonać wpisu do bazy osób poszukujących pracy, umożliwiając tym samym pracodawcy odwiedzającemu Kiosk z pracą, odnalezienie swojej oferty. Osoba chcąca zamieścić ogłoszenie podaje swoje kwalifikacje, umiejętności, doświadczenie oraz branżę, w której chciałaby pracować. Dodatkowo zamieszcza ona dane kontaktowe (e-mail, bądź jeśli wyrazi zgodę adres zamieszkania) tak, by umożliwić pracodawcy przeszukującemu Kiosk z pracą nawiązanie kontaktu.

       Pracodawca wykorzystując moduł Oferty pracy może przeszukać dostępną w Kiosku z pracą bazę osób szukających pracy i znaleźć osobę najlepiej odpowiadającą jego wymaganiom. W tym celu stworzona została wyszukiwarka, która pozwala zadać kryteria wyboru. W szczególności pracodawca może przeszukiwać bazę ze względu na płeć, wykształcenie, branżę, staż pracy lub dowolnie zadane słowo kluczowe. Aby mieć dostęp do pełnych informacji o wyszukanych osobach, pracodawca musi założyć swoje konto i zalogować się w Kiosku z pracą.

  Korzystanie z "Kiosku z pracą" jest całkowicie bezpłatne.